Człowiek

Borsuk Podatki – zdalnie, wygodnie i profesjonalnie rozlicz swój podatek z Holandii! Wybierz biuro rozliczeń zagranicznych i ciesz się z wysokiego zwrotu!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Borsuk Podatki – zdalnie, wygodnie i profesjonalnie rozlicz swój podatek z Holandii! Wybierz biuro rozliczeń zagranicznych i ciesz się z wysokiego zwrotu!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Holandia, kraj tulipanów wiatraków i rowerów. Miejsce do życia i pracy wielu Polaków. Według szacunkowych danych jest nas tam około 250 tysięcy. W sieci znajdziemy wiele ofert pracy w wielu branżach, które oferują godne i dobre zarobki. To popularny kierunek wyjazdu zaraz po Niemczech. Polacy, oprócz wysokich zarobków, mogą liczyć na równie wysokie zwroty podatków, których średnia to nawet kilkaset euro. Borsuk Podatki od ponad 20 lat pomaga naszym rodakom za granicą korzystnie rozliczyć swój podatek. Potrzebujesz wsparcia w wypełnieniu formalności? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz!

Rozliczenie podatku z Holandii – załatwimy wszelkie formalności za Ciebie!

System podatkowy w Holandii i samo rozliczenie podatku może stanowić dla Polaków problem, jeśli nigdy wcześniej nie mieli z nim styczności. Na pierwszy rzut oka może okazać się skomplikowane, ale wygląda podobnie, jak czas rozliczeń w Polsce. Każdy legalnie pracujący pracownik otrzymuje od swojego pracodawcy tzw. kartę podatkową (Jaaropgave), która jest odpowiednikiem polskiego PIT-11 i zawiera informację o osiągniętych dochodach w poprzednim roku podatkowym. To na jej podstawie doradca podatkowy z Borsuk Podatki pomoże Tobie wypełnić zeznanie podatkowe, zaproponuje z jakich ulg warto skorzystać i w Twoim imieniu wyśle dokumenty do Belastingdienst – urzędu skarbowego w Holandii, a Ty wygodnie i bezstresowo poczekasz na zwrot podatku!

Deklaracja podatkowa i zwrot podatku z Holandii. Czy każdy może z niego skorzystać?

Rozliczenie holenderskiego podatku jest obowiązkowe dla wszystkich. W przypadku braku dostarczenia deklaracji do Belastingdienst w terminie, system podatkowy w Holandii przewiduje kary dla spóźnialskich, a w najgorszym przypadku skierowanie sprawy do sądu za brak rozliczenia. Nie ma jednak w holenderskim prawie jasno określonego terminu, które określa  zwrot podatku z Holandii. Warto pamiętać o tym, aby wypełnić zeznanie podatkowe w terminie do 1 lipca (dotyczy osób niezameldowanych) oraz do 1 maja (dotyczy podatników z meldunkiem). Rozliczający się podatnicy powinni pamiętać również o przysługującym im ulgach podatkowych. Dotyczą one wsparcia, które otrzymuje się z tytułu posiadania potomstwa lub wspólnego rozliczenia się z małżonkiem. Między innymi z tych powodów warto starać się o zwrot podatku, który będzie dodatkowym zastrzykiem gotówki do domowego budżetu. 

Rozlicz podatek z biurem Borsuk Podatki. Oszczędź czas i nerwy – zaufaj specjalistom!

Biuro Borsuk od ponad 20 lat działa w zakresie rozliczeń zagranicznych w Polsce. Od tamtej pory udało się odzyskać dla naszych rodaków ponad 150 milionów euro m.in. z błędnie naliczonych składek na rzecz podatku dochodowego. Świadczymy usługi rozliczenia podatku z Belgii, Holandii, Czech, Danii, Austrii oraz Niemiec, oferując naszym klientom pełną opiekę i wsparcie przy zeznaniach podatkowych. Szukasz godnego zaufania biura rachunkowego? Wejdź na https://borsukpodatki.pl/ wypełnij formularz lub zadzwoń, aby skorzystać z pomocy profesjonalnej kancelarii!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*