Nowe technologie

Top 4 aplikacji modowych na telefon

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Top 4 aplikacji modowych na telefon

Garderoba ledwo co się domyka, ale gdy nadchodzi czas, żeby stworzyć jakąś stylizację, nie wiesz, co na siebie założyć? Brakuje Ci inspiracji i ciekawych pomysłów? Rozwiązaniem tego kłopotu może być pobranie na telefon jednej ze sprawdzonych aplikacji modowych. W poniższym tekście znajdziesz najpopularniejsze apki, które ułatwią Ci zarządzanie garderobą i pozwolą na wyjątkowo komfortowe projektowanie atrakcyjnych stylizacji. Przeczytaj i sprawdź, jakie aplikacje modowe są na topie.

1. Aplikacja Combyne – nieograniczone możliwości stylizacyjne

Apka Combyne pobrana została już ponad 10 milionów razy, co sprawia, że jest bardzo popularnym narzędziem do sprawnego zarządzania garderobą. Jej atutami są łatwość obsługi i wielofunkcyjność. Combyne pozwala bowiem na wygodne tworzenie stylizacji przy pomocy ubrań dostępnych w najpopularniejszych sklepach, a więc również na komfortowe planowanie zakupów i łączenie poszczególnych elementów stroju. Oprócz tego aplikacja umożliwia fotografowanie własnych ciuchów i praktyczne przeglądanie oraz tworzenie stylizacji, a także udostępnianie ich i dzielenie się pomysłami z osobami obserwującymi.

2. My Wardrobe

Kolejną ciekawą, choć mniej popularną propozycją jest aplikacja My Wardrobe, która umożliwia płynne i bardzo wygodne sprawowanie kontroli nad zasobami zgromadzonymi w szafie. Za jej pomocą z łatwością pogrupujesz swoje ubrania, tworząc przejrzyste kategorie, przez co nie będziesz zmuszona przeglądać szafek za każdym razem, gdy zapragniesz zaplanować kreację na kolejny dzień. Zrobisz to przez telefon za pomocą kilku ruchów palcem – posegregowane ubrania, buty i akcesoria wykorzystasz do sprawnego tworzenia stylizacji. Dostępne są także inne praktyczne funkcje – aplikacja pozwala na planowanie outfitów i zapisywanie ich w kalendarzu oraz podpowiada, kiedy używałaś danego ubrania bądź dodatku. Zainstalujesz ją na każdym telefonie, a jeśli zamierzasz kupić nowe urządzenie, listę ciekawych modeli w cenie do 2500 zł znajdziesz pod adresem https://komorkomat.pl/5-najlepszych-smartfonow-do-2500-zlotych/.

3. Shoplook – inspiracje i najnowsze trendy

Shoplook przypadnie do gustu osobom, które pragną wygodniej zarządzać swoimi ubraniami, a także chcą być na bieżąco z najnowszymi propozycjami zakupowymi dostępnymi w sklepach. Za pomocą wygodnych narzędzi można tworzyć estetyczne i atrakcyjne stylizacje, a oprócz tego zapisywać sobie grafiki ciuchów, które pragnie się kupić. Apka zawiera ponadto inspiracje podsuwające propozycje zgodne z potrzebami wynikającymi z prognozy pogody czy pory roku. Co więcej, każdym przygotowanym zestawem możesz podzielić się ze światem, licząc na odzew i ciekawe komentarze. Ponadto możliwe jest obserwowanie interesujących Cię trendów czy śledzenie poczynań ulubionych blogerów modowych.

4. Aplikacja Valet – propozycja dla mężczyzn

Użytkownikom systemu operacyjnego iOS polecamy z kolei aplikację Valet. To program stworzony specjalnie dla mężczyzn, którzy interesują się modą. Jeżeli więc ważne jest dla Ciebie to, jak się prezentujesz, koniecznie pobierz aplikację na swój iPhone. Zapewniamy, że nie będziesz żałował, ponieważ Valet to kopalnia wiedzy i źródło sprawdzonych informacji. W apce można znaleźć mnóstwo praktycznych porad, tekstów i artykułów pomagających w sprawnym tworzeniu estetycznych męskich stylizacji. Serwis oferuje również ciekawe wskazówki dotyczące pielęgnacji obuwia i ubrań, co pozwala utrzymać wszystkie elementy garderoby w nienagannym stanie. Dzięki aplikacji Valet nigdy nie zabraknie Ci inspiracji i cały czas będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami. Więcej ciekawych apek na smartfony znajdziesz w dziale Artykuły w serwisie https://komorkomat.pl/.

Zdjęcie główne: William Hook/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*