Człowiek

EHS Consulting – praktyczne kursy i szkolenia wstępne i okresowe z bezpieczeństwa i higieny pracy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
EHS Consulting – praktyczne kursy i szkolenia wstępne i okresowe z bezpieczeństwa i higieny pracy

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zasady, które określają sposób wykonywania pracy powinny być znane każdemu pracownikowi, aby móc chronić jego zdrowie i życie. Wyeliminowanie ryzyka wystąpienia wypadku i chorób zawodowych jest możliwe dzięki kursom i szkoleniom z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracodawca zobowiązany jest do zorganizowania szkolenia wstępnego i okresowego dla swoich pracowników. Wskazuje to ustawa z dnia 26 czerwca 1974 roku, a dokładniej artykuł 237³. KP. O tym, jak efektywnie i szybko wdrożyć wysokie standardy BHP w firmie, dowiesz się dzięki współpracy z EHS Consulting.

Szkolenia okresowe BHP dla pracowników w formie online. Materiał dopasowany do uczestników

Za złamanie przepisów BHP grożą pracodawcom kary grzywny, które wynoszą od 1000 zł do 30000 zł. Dlatego w pierwszej kolejności koordynacja pracy i usprawnienie działań, a także bezpieczeństwo powinno być na pierwszym miejscu. Każdy z pracowników musi przejść szkolenie wstępne przed przystąpieniem do stanowiska pracy, a po pewnym czasie, w ramach przypomnienia i zdobycia nowej wiedzy, skorzystać ze szkolenia okresowego. 

Szkolenia okresowe w Warszawie z EHS Consulting mogą odbyć się w wygodnej formie online. Materiały szkoleniowe przygotowywane są indywidualnie pod zajmowane stanowisko, aby jak najbardziej dopasować pracownikom realne zagrożenia oraz zasady postępowania w sytuacjach zagrożenia. 

Teoria i praktyka, czyli szkolenie okresowe BHP w pigułce

Zakres tematyczny szkoleń BHP różni się w zależności od wykonywanej pracy, ale nadal opiera się o najważniejsze kwestie, które mają zapewnić pracownikowi bezpieczeństwo. Czas, po którym konieczne jest szkolenie okresowe uzależnione jest od m.in. pełnionej funkcji. Pracodawca lub osoba kierująca pierwsze szkolenie okresowe ma obowiązek przejść do 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy. Z kolei osoby zatrudnione na stanowisku robotniczym kurs BHP przechodzą raz na 3 lata. 

EHS Consulting zapewni bezpieczeństwo Twoim pracownikom

Szkolenia BHP, kompleksowe doradztwo, próbne ewakuacje, opracowanie dokumentacji. EHS Consulting – BHP Warszawa pomoże Ci wdrożyć wysokie standardy bezpiecznej pracy w firmie, aby Twoi pracownicy czuli się komfortowo i zaopiekowani na swoim stanowisku. To połączenie teorii z praktyką, aby szkolenia były ciekawe dla uczestników, a jednocześnie pełne nowej wiedzy z bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapytaj o dedykowaną ofertę i skorzystaj ze szkolenia BHP online lub stacjonarnie. 

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*