Człowiek

Centrum Szkolenia Zawodowego – kursy i szkolenia, które pomogą Ci znaleźć nową pracę i zdobyć potrzebne umiejętności

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Centrum Szkolenia Zawodowego – kursy i szkolenia, które pomogą Ci znaleźć nową pracę i zdobyć potrzebne umiejętności

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Rynek pracy w Polsce, ale i za granicą jest zróżnicowany. Wykonując ten sam zawód w innym miejscu pracownik jest w stanie zarobić o wiele większe pieniądze. Między innymi dlatego w poprzednich latach wielu fachowców z naszego kraju wyjechało na Zachód w poszukiwaniu lepszego zatrudnienia i poziomu życia. Kształcąc się zdobywamy nowe umiejętności, które cenią pracodawcy, ale i dają nam pewną stabilizację. Dzięki nim nie musimy się martwić o znalezienie pewnej pracy i zapewnić byt rodzinie. CSZ w Krapkowicach oferuje wiele szkoleń i kursów, które polepszą Twoją sytuację na rynku pracy. 

Praca jako monter rusztowań. Zdobądź uprawnienia holenderskie i stosowny certyfikat

Na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę możemy spotkać wiele z nich, które dotyczą stanowiska pracy jako monter rusztowań przemysłowych. Jest to zajęcie, które należy do popularnych profesji w Holandii, Belgii oraz w Niemczech. Ile da się na tym zarobić? Oferty zawierają widełki wynagrodzenia, które wynosi od 11 do nawet 17 tysięcy złotych brutto miesięcznie. Część ogłoszeń zawiera pełną stawkę, z kolei w kilku z nich zawarta jest informacja tylko o wynagrodzeniu godzinowym. Niemniej jednak z pewnością jest to zawód dobrze płatny.

Szkolenie steigerbouwer przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia, mają wykształcenie minimum podstawowe, a także posiadają doświadczenie w praktycznym montażu rusztowań. Cały kurs trwa 4 dni, z czego 3 dni wynosi forma szkoleniowa, a 1 dzień egzamin. Ukończenie specjalistycznego kursu pozwoli na znalezienie dobrze płatnej pracy. Aby pracować w zawodzie za granicą uprawnienia dla monterów rusztowań są obowiązkowe.

Kurs na wózki widłowe. Pracownicy pilnie poszukiwani

Kolejną poszukiwaną umiejętnością na rynku pracy jest poruszanie się wózkiem widłowym. Sektor gospodarki wciąż się rozwija. Powstają nowe zakłady pracy, magazyny, centrum dystrybucyjne, w których składowane są ogromne ilości materiałów m.in. na paletach. Do przenoszenia ciężkim przedmiotów potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Kurs na wózki widłowe w CSZ w Krapkowicach należy do jednych z najpopularniejszych kursów UDT. 

Pracownicy mogą liczyć na dość wysokie pensje, których wysokość różni się w zależności od doświadczenia, wykształcenia, wielkości firmy czy województwa. Operator wózka widłowego zarobi w przedziale od 3 do nawet 5 tysięcy złotych. Sam egzamin UDT nie jest skomplikowany, a samo szkolenie przygotowuje kursanta z części teoretycznej oraz praktycznej i wynoszą one nie mniej niż 6 godzin.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*