Nowe technologie

Kalendarze trójdzielne i plakatowe do biura. Zamów swoją dedykowaną wersję z miejscem na reklamę

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Kalendarze trójdzielne i plakatowe do biura. Zamów swoją dedykowaną wersję z miejscem na reklamę

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Kalendarz jest przydatnym przedmiotem w domu, jak i miejscu pracy. Pozwala planować z dość dużym wyprzedzeniem ważne wydarzenia, spotkania lub daty. Od lat obecny jest na ścianach w biurach lub lodówkach w domach. Przedstawiają one ciekawe krajobrazy, które mogą stać się również elementem dekoracyjnym. Jako przykład posłuży kalendarz na spirali trójdzielny od marki Telegraph, który cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją powierzchnię. Klienci mają możliwość zamówienia dedykowanego kalendarza z ulubionym wzorem. Sprawdź przykładowe wersje i wybierz kalendarz do Twojej firmy!

Kalendarz do firmy. Planuj oraz organizuj z kalendarzami trójdzielnymi

Kalendarze trójdzielne należą do najpopularniejszych wiszących kalendarzy często spotykanych w biurze a nawet w sklepie. Jest on uznawany za praktyczny i wygodne narzędzie do śledzenia aktualnej daty, przyszłych wydarzeń i służy jako dobry organizer spotkań lub wydarzeń w firmie. Do wykończenia kalendarza używa się folii błyszczącej, która sprawia, że krajobrazy znajdujące się na nim wyglądają lepiej i są bardziej intensywne. 

Od teraz organizacja i zarządzanie czasem w przedsiębiorstwie przerodzi się w efektywną pracą każdego członka zespołu. Duże i czytelne kalendarium to najistotniejszy jego element, aby móc dostrzec je z odległości kilku metrów. Wolisz widok mostu, zamku, gór, rzeki czy zatoki? A może interesuje Cię kalendarz niestandardowy? Stwórz swój własny projekt indywidualnego kalendarza na Telegraph.com.pl. 

Kalendarz plakatowe – grafika ważniejsza od kalendarium

Kalendarze plakatowe przykuwają uwagę. Z pewnością nie raz rzuciła Ci się grafika pięknej Pani bez bielizny w warsztacie samochodowym lub na siłowni. Oprawiony w kolorowe listwy o objętości jednej planszy stanie się ozdobą każdego pomieszczenia. Na jego górnej części pozostawione jest miejsce na nadruki reklamowe. Możesz w pełni spersonalizować swój projekt i umieścić na grafice np. swoje fotografie całej rodziny, zwierząt, pracowników firmy lub przyjaciół. Ta ostatnia forma kalendarza świetnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy dla bliskiej osoby, który pozostanie z nią na dłużej w formie pamiątki.

Wydawnictwo Telegraph projektuje i produkuje kalendarze książkowe, ścienne, kieszonkowe oraz biurkowe. W ofercie znajdziesz wiele propozycji gotowych z katalogu na rok 2023. Od ponad 30 lat udało się zrealizować wiele projektów komercyjnych, jak i dla osób prywatnych. Potrzebujesz niestandardowej realizacji? Skontaktuj się z doradcą lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*