Zdrowie i medycyna

Jak zmienić kształt ust?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Jak zmienić kształt ust?

Artykuł sponsorowany

Nie lubisz kształtu swoich ust i chciałabyś zmienić go tak, aby w końcu czuć się pewnie i pięknie? Jest wiele sposobów, które umożliwiają poprawę ich kształtu, dzięki czemu każda kobieta może mieć takie, jakie jej się marzą. Dowiedz się, jak poprawić wielkość i kształt ust bez użycia skalpela.

Ile kosztuje korekta ust?

Cena korekty jest zależna od wybranego zabiegu oraz od miejsca, w którym się go wykonuje. Warto jednak pamiętać, aby wszelkie korekty wykonywać u specjalistów, aby mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany wysokiej jakości produktami i w higienicznych warunkach. Ofertę sprawdzonych specjalistów można znaleźć na stronie https://eskulapestetyka.pl/, jednocześnie dowiadując się z niej wiele o bezpiecznym powiększaniu ust.

Powiększanie ust – czy sprawdza się tylko kwas hialuronowy?

Na rynku dostępnych jest wiele zabiegów wpływających na kształt i powiększenie ust Łódź oferuje wysokiej jakości usługi z kwasem hialuronowym, który jest w pełni bezpieczny dla skóry i nie powoduje negatywnych efektów. Jeśli jednak ktoś nie chce próbować zabiegów z kwasem hialuronowym, może przetestować inne możliwości. Polecane jest między innymi wywinięcie ust, które sprawia, że wargi optycznie wydają się znacznie bardziej wydatne, mimo tego, że nie w żadnym stopniu nie zmieniły swojego naturalnego rozmiaru. Metoda ta wykorzystywana jest głównie przez kobiety, które nie mają jeszcze zmarszczek w okolicy ust.

Kwas hialuronowy – najlepszy wybór przy korekcji wyglądu ust

Wiele Pań decydując się na zabieg modelowania ust, wybiera kwas hialuronowy. Do tego zabiegu wystarczy niewielka ilość preparatu, która odpowiednio podana jest w stanie wpłynąć znacząco na wygląd warg. Kwas wstrzymuje się w usta za pomocą specjalnej igły. W ten sposób podaje się wyjątkowy preparat, który po kontakcie z wnętrzem warg rozpuszcza się pod skórą. Istotne jest to, aby po podaniu wykonać masaż, który umożliwi poprawne rozprowadzenie kwasu.

Ile trwa zabieg kwasem hialuronowym?

Sam zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym trwa około 20 minut. Więcej czasu zajmuje przygotowanie się do wizyty i ustalenie kształtu ust, który chce się osiągnąć. Co wyjątkowo ważne, po zabiegu można od razu wrócić do swojego codziennego życia, chociaż przez pierwsze dni wargi będą widoczne opuchnięte, zanim osiągną wymarzony kształt i wygląd.

Czy można usunąć zmarszczki wokół ust?

W wielu przypadkach zmiana kształtu ust pojawia się wraz z wiekiem. Gdy pojawiają się pierwsze zmarszczki i bruzdy na twarzy, wargi mogą się zmniejszać. Aby zapobiec temu procesowi, warto dbać nie tylko o wygląd ust, lecz także skóry wokół nich. Zabieg kwasem hialuronowym jest w pełni bezpieczny dla skóry twarzy, dlatego wielu specjalistów poleca zastosowanie go również na zmarszczki wokół ust. Dzięki temu znacząco poprawi się wygląd twarzy oraz hamuje się na pewien czas proces powstawania nowych zmarszczek.

Termolifting – zabieg odmładzający dla ust

Zamiast kwasu hialuronowego można postawić na termolifting. Ten zabieg pobudza produkcję włókien kolagenowych w skórze, dzięki czemu przyczynia się do poprawy jej kolorytu i wyglądu. Wiele Pań po termoliftingu obserwuje zmiany skóry, głównie jej optyczne odmłodzenie. Przede wszystkim ciało po termoliftingu staje się jędrniejsze, wygłodzone i wyostrzone. Ten zabieg jest nieinwazyjny i poleca się go na całą twarz, a nie tylko na okolice ust. Gdy jest odpowiednio przeprowadzony, poprawia wygląd i odmładza nawet o kilka dobrych lat

Fot.: Sam Moghadam Khamseh/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*