Człowiek

Praca czeka na Ciebie w Holandii. Sprawdź aktualne oferty w Głosie Polskim i zaaplikuj na wybrane stanowisko

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Praca czeka na Ciebie w Holandii. Sprawdź aktualne oferty w Głosie Polskim i zaaplikuj na wybrane stanowisko

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Stopa bezrobocia w Holandii jest jedną z najniższych w Unii Europejskiej i wynosi około 3,5%. Z tego powodu o znalezienie zatrudnienia w tym kraju nie jest trudno. Polacy od dawna upatrzyli sobie kierunek, jakim jest Holandia, która oferuje jedne z najlepszych warunków do pracy, wysokie zarobki i możliwość rozwoju. To popularne miejsce do pracy sezonowej, w której nasi rodacy zbierają owoce, warzywa czy pielęgnują ogrody. W Głosie Polskim codziennie pojawiają się nowe oferty zatrudnienia tak naprawdę dla każdego. Aplikuj już dziś!

Prace proste dla każdego. Zatrudnienie w budownictwie jednym z najpopularniejszych

Ofert pracy w Holandii nie brakuje. Polacy postrzegani są jako uczciwi i dobrzy pracownicy. Nie bez powodu jest nas w Królestwie Niderlandów blisko 250 tysięcy. Nowe zatrudnienie szukają z pomocą agencji pracy, na własną rękę lub poprzez polecenie. Często zdarza się tak, że do Holandii przyjeżdża razem ze sobą kilku znajomych. Sporo rodaków jako pierwsze miejsce pobytu wybiera Hagę, gdzie znajdują pracę w gospodarstwach rolnych, szklarniach lub chłodniach. 

Na https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/ znajdziesz codziennie nowe ogłoszenia zarobkowe jako magazynier, pracownik produkcji, operator wózka EPT, sprzątaczka lub przy sortowaniu owoców i warzyw. To tylko przykłady, a samych ofert pracy w Głosie Polskim jest mnóstwo, aby móc zarabiać więcej niż w Polsce i cieszyć się z godnego życia na obczyźnie. Wystarczy tylko aplikować i czekać na kontakt pracodawcy. 

To Twój pierwszy wyjazd za granicę? Dowiedz się więcej o Holandii!

Pierwsze dni w obcym kraju bywają stresujące. Nowe miejsce zamieszkania i praca wymagają czasu, aby się przyzwyczaić do otoczenia. Dlatego warto zdobyć nieco więcej informacji o Holandii jeszcze przed wyjazdem. Dzisiejszy świat oferuje nam wiele możliwości i dotarcie do informacji. Telefony komórkowe wskażą nam kierunek dojazdu, pomogą w tłumaczeniu i znalezieniu najważniejszych newsów. Głos Polski to portal stworzony z myślą o Polakach, którzy już są na emigracji lub dopiero planują przyjazd do Holandii. Codziennie pojawiają się tam najnowsze wiadomości z Holandii, które przygotowują rzetelni i doświadczeni redaktorzy serwisu. Przeczytasz tam m.in. o holenderskich wydarzeniach kulturalnych, sportowych, politycznych i społecznych oraz sprawdzisz ogłoszenia dotyczący wynajmu domu, mieszkania, lokalizacji polskich warsztatów samochodowych lub biur rachunkowych. Kliknij tutaj, aby przejść do jednego z największych portali dla Polaków w Holandii!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*