Redakcja

Kolumb, Einstein, Jobs – co ich łączy? Ciekawość świata. To właśnie ona napędza rozwój nauki i sprawia, że niemożliwe staje się możliwe! Na brainboss.pl nie boimy się zadawać trudnych pytań i szukać na nie odpowiedzi.

Piszemy o naukowcach i ich odkryciach, które wpływają na nasze życie. O historii, abyśmy mogli wyciągać z niej wnioski na przyszłość, o medycynie, z dobrodziejstw której korzystamy na co dzień i przyrodzie, która zachwyca nas każdego dnia.

Z nami przeniesiesz się do świata starożytnego Egiptu, poznasz tajemnice amazońskiej dżungli, a nawet odbędziesz misję na Marsa! To jak – gotowy na nowe odkrycia?

Weronika Misiuk
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz animacji kultury. Autorka licznych artykułów o tematyce lifestylowej. Współpracowała m.in. z Grupą Wirtualna Polska oraz Grupą Eurozet. Prywatnie miłośniczka muzyki alternatywnej oraz kultury skandynawskiej.
w.misiuk@bluewhalepress.pl
Zobacz posty Weroniki

Małgorzata Piasek
Copywriterka, SEO Manager, od 14 lat w branży. Absolwentka kierunków Filologia Polska i Medioznawstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Marketingu Internetowego i Public Relations w Internecie w Gdyni. Właścicielka agencji Copysand Media – Małgorzata Piasek. Prywatnie miłośniczka kotów, krajów skandynawskich, kuchni roślinnej oraz muzyki filmowej.
Zobacz posty Małgorzaty

Karolina Kac
Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Dzięki studiom i samozaparciu, wciąż zdobywa nową wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, aby w przyszłości stać się cenionym i wysoko wykwalifikowanym pracownikiem w swojej dziedzinie. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.
Zobacz posty Karoliny

Justyna Dereń
Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.
Zobacz posty Justyny

Joanna Nowak
Copywriting stał się jej pasją jeszcze w trakcie studiów. Jest już absolwentką filologii polskiej ze specjalnością dziennikarską i dziennikarstwa sportowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się współczesna literatura polska oraz siatkówka.
Zobacz posty Joanny