Redakcja

Kolumb, Einstein, Jobs – co ich łączy? Ciekawość świata. To właśnie ona napędza rozwój nauki i sprawia, że niemożliwe staje się możliwe! Na brainboss.pl nie boimy się zadawać trudnych pytań i szukać na nie odpowiedzi.

Piszemy o naukowcach i ich odkryciach, które wpływają na nasze życie. O historii, abyśmy mogli wyciągać z niej wnioski na przyszłość, o medycynie, z dobrodziejstw której korzystamy na co dzień i przyrodzie, która zachwyca nas każdego dnia.

Z nami przeniesiesz się do świata starożytnego Egiptu, poznasz tajemnice amazońskiej dżungli, a nawet odbędziesz misję na Marsa! To jak – gotowy na nowe odkrycia?

 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Kamil Michaluk
Historyk i ekonomista, kończy doktorat. Zajął się copywritingiem, bo ceni sobie niezależność, kreatywną pracę i jest ciekawy świata. Pisze teksty dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej dotyczące biznesu i kultury, ale też życia codziennego. W wolnych chwilach pasjonat ekologicznych rozwiązań, zwierząt i prac w ogrodzie.
Zobacz posty Kamila

Anna Dobrut
Profesjonalnym pisaniem tekstów zajmuje się od 5 lat. Wcześniej tworzyła artykuły dla portalu E-VIVE. Jest właścicielką firmy Hero-Writer. W wolnym czasie zajmuje się grami RPG oraz gotowaniem. Uwielbia również podróże i modę.
Zobacz posty Anny

Karolina Baworowska
Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia koty, podróże, jak również życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej oraz pasjonatka żeglarstwa.
Zobacz posty Karoliny

Joanna Nowak
Copywriting stał się jej pasją jeszcze w trakcie studiów. Jest już absolwentką filologii polskiej ze specjalnością dziennikarską i dziennikarstwa sportowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się współczesna literatura polska oraz siatkówka.
Zobacz posty Joanny

Justyna Jarmułowicz
Tłumaczka języka rosyjskiego i francuskiego, nieprzerwanie rozwijająca swoje umiejętności językowe i translatorskie. Niespokojny duch, który nie może usiedzieć na miejscu. Chętnie dzieli się doświadczeniem życia w Moskwie i Paryżu. Poza przekładem i pisaniem tekstów, zgłębia tematy psychologiczne, obmyśla sposoby na zdrowy styl życia i układa zdrowe jadłospisy.
Zobacz posty Justyny